دانلود اپلیکیشن بام بانک ملی BAM 3.5.1.112 اندروید

BAM

نرم افزار سامانه بام بانک ملی برای اندروید

تاریخ بروزرسانی: 19 جولای 2022
شماره نسخه: 3.5.1.112
اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
دسته بندی: همراه بانک
سازنده: شرکت سداد
نیاز به دیتا: خیر
نیاز به اینترنت: بله
نیاز به روت: خیر
نسخه مود: خیر
رده سنی: 13 سال به بالا

دانلود اپلیکیشن بام بانک ملی BAM 3.5.1.112 اندروید

بام بانک ملی از جمله بهترین و کاملترین موبایل بانک و برنامه بانکی ایرانی به شمار می رود. از مدتها پیش اپلیکیشن بام رونمایی شده و به تدریج خدمات بانکی بسیاری در بستر اینترنت و از طریق این همراه بانک امکانپذیر شد. در حال حاضر برنامه بام بانک ملی به بلوغ نسبتا خوبی از جهات مختلف از جمله رابط کاربری، کیفیت خدمات، ضریب اطمینان، تنوع خدمات و … رسیده است. خدماتی همچون خلاصه وضعیت حساب، اقساط تسهیلات، خدمات کارت، انتقال های بین بانکی همچون پایا و ساتنا از جمله بخش کوچیکی از خدمات ارائه شده در اپلیکیشن بام می باشد.

 

ویژگی های همراه بانک بام بانک ملی اندروید:

خلاصه حسابها : امکان مشاهده ی مواردی همچون شماره‌حساب، مانده‌های حساب و نوع حساب.

صورتحساب : تاریخچه‌ای از لیست تراکنش‌ها و جزییات هریک از آن‌ها تا روز قبل را مشاهده نمایید.

– محاسبه اقساط تسهیلات : محاسبه اقساط تسهیلات، بر اساس مقادیر دلخواه خود از قبیل نوع تسهیلات، مدت زمان تسهیلات با نرخ‌های دلخواه یا نرخ‌های موجود در بانک.

– محاسبه سود سپرده‌ها : محاسبه سود سپرده‌ها، بر اساس مقادیر دلخواه خود از قبیل نوع سپرده، مدت سپرده‌گذاری و مبلغ سپرده، با نرخ‌های دلخواه یا نرخ‌های موجود در بانک.

داشبورد : با استفاده از امکانات این بخش، کاربر می تواند برنامک های پراستفاده قابل نمایش بر روی صفحه اصلی پرتال بانک راانتخاب نماید.

مدیریت مالی شخصی : امکان انجام عملیات مدیریت مالی برای مشتری فراهم است.

تاریخچه انتقال پول : مشاهده ی تاریخچه ای از انتقال پول های قبلی خود مشتمل بر تارخ انتقال، مبلغ، وضعیت پرداخت و…

مشخصات کاربر : اطلاعات مشتری از قبیل اطلاعات شناسنامه‌ای، تماسی و تاریخ آخرین ورود نمایش داده می‌شود و در صورتیکه نیاز به اصلاح اطلاعات موجود و تغییر رمز ورود باشد، کاربر می‌تواند از این برنامک استفاده نمایید.

پرداخت قبض : قبوض را بصورت تکی با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت و یا به صورت دسته‌ای از طریق آپلود فایل حاوی اطلاعات قبوض پرداخت نمایید.

انتقال پول کارت به کارت : امکان انتقال پول کارت به کارت درون بانکی و شتابی برای مشتریان بانک فراهم می باشد.

انتقال پول : انتقال پول بین حساب‌های ملی خود، حساب ملی سایرین، حساب به ملی کارت ، پایا ، ساتنا به صورت آنی یا با امکان زمانبندی پرداخت مستمر را انجام دهد.

تعیین مبلغ و تاریخ چک : امکان تعیین مبلغ و تاریخ چک برای کاربر فراهم می باشد.

استعلام وضعیت چک : امکان استعلام وضعیت چک برای کاربر فراهم می باشد.

واحدهای بانک : در این برنامه امکاناتی همچون جستجوی واحدهای بانکی به تفکیک شعب، خودپرداز یا هردو ، نمایش موقعیت واحدهای بانک بر روی نقشه، نمایش لیست مشخصات واحدهای بانکی و ارائه ترکیبی از امکانات نمایش مشخصات و مسیریابی بر روی نقشه در اختیار کاربر قرار می گیرد.

دفترچه تلفن : امکانات مدیریت مخاطبان همچون ثبت و ویرایش مشخصات مخاطبین و انتقال پول به آنها وجود دارد.

– بازخوردها : در راستای کمک به ارتقای سطح خدمات پرتال، در این برنامک کاربر امکان ثبت و ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در قالب بازخورد دارد.

گزارش تسهیلات : کاربر امکان انتخاب هر یک از تسهیلات اعطا شده، مشاهده لیست اقساط پرداخت شده و مشاهده نمودار وضعیت باز پرداخت اقساط خود را دارد.

نرخ ارز : در این برنامه کاربر امکان جستجو و مشاهده نرخ خرید و فروش ارز ( دلار آمریکا/ یورو/ درهم امارات) و مشاهده نمودار رشد یا نزول نرخ را در بازه ده روز دارد.
شایان ذکر است برنامک های مختلف به مرور به این سامانه افزوده شده و اطلاعات مربوط به آنها در صفحه اول پورتال قابل مشاهده خواهد بود.

شارژ خودکار: با استفاده از این خدمت مشتریان عضو سامانه بام می توانند با تنظیم دستورپرداخت ویژه به سامانه اقدام به شارژ خودکار شماره های ایرانسلی مدنظر خود بکنند.
با استفاده از این بخش به محض پایان یافتن شارژ شماره ایرانسل تعریف شده ، بصورت خودکاره شماره مربوطه به اندازه مبلغ از قبل تعیین شده توسط کاربر شارژ می گردد.

تغییرات نسخه جدید
  • رفع مشکل عدم نمایش برخی حساب ها
لینک های دانلود اصلی
عضویت در کانال تلگرام لینروید
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید