دانلود اسنپ کیو SnappQ 4.0.7 مسابقه آنلاین با جایزه نقدی اندروید

اسنپ کیو | SnappQ‎

اسنپ کیو - مسابقه آنلاین با جایزه نقدی برای اندروید

تاریخ بروزرسانی: 28 دسامبر 2019
شماره نسخه: 4.0.7
اندروید مورد نیاز: 4.2 و بالاتر
دسته بندی: آنلاین
سازنده: SnappQ
نیاز به دیتا: خیر
نیاز به اینترنت: بله
نیاز به روت: خیر
نسخه مود: خیر
رده سنی: 3 سال به بالا

دانلود اسنپ کیو SnappQ 4.0.7 مسابقه آنلاین با جایزه نقدی اندروید

دانلود اسنپ کیو مسابقه آنلاین با جایزه نقدی SnappQ  اندروید

اسنپ کیو – SnappQ سرویس سرگرمی آنلاین از گروه اسنپه که جایزه‌اش پول نقده؛ هر روز می‌تونی تو مسابقات آنلاین اسنپ کیو، جت کیو، گل کیو، تایپ و همینطور کلوب بازی شرکت کنی و بدون قرعه‌کشی پول نقد ببری. اگر توی مسابقه برنده شی، به راحتی می‌تونی درخواست بدی تا درآمدت به صورت مستقیم به حسابت واریز شه.

مسابقه بزرگ اسنپ کیو: 

این مسابقه‌‌ در زمینه اطلاعات عمومی و چیزی شبیه به «مسابقه هفته» یا «ستاره‌ها» در تلویزیونه. با این تفاوت که تعداد شرکت‌کننده‌هاش می‌تونه نامحدود باشه. با داشتن یک گوشی تلفن همراه و وارد شدن به مسابقه تو زمان مناسب، جایزه نقدی می‌بری؛ به همین راحتی. هر بازی ۱۲ تا سوال سه گزینه‌ای داره که برای پاسخ دادن به هر سوال، ۱۰ ثانیه فرصت داری و اگه به همشون درست جواب بدی، برنده‌ای.

اسنپ کیو

 

تایپ:

مسابقه جدید حدس کلمات، یک بازی پر هیجان دیگه است از اسنپ کیو که با حدس ۱۰ کلمه، می‌تونی جایزه نقدی ببری و برنده باشی. هر بازی ۱۰ تا کلمه داره و ۲۰ ثانیه وقت داری تا جواب درست رو تایپ کنی. اگر همه کلمات رو درست حدس بزنی، برنده‌ای.

جون اضافه: 

اگر به یک سوال اشتباه جواب بدی یا یک کلمه رو اشتباه حدس بزنی، با داشتن جون اضافه می‌تونی به بازی برگردی. برای به دست آوردن جون اضافه کافیه دوستات رو به اسنپ کیو دعوت کنی.

کلوب بازی:

کلوب بازی مخصوص علاقمندان به بازی‌های موبایلیه. بازی‌های مورد علاقت مثل Fruit Ninja، Stack و … رو تو کلوب بازی پیدا کن، رکورد بزن و پول نقد ببر!


تغییرات نسخه جدید
  • بازی جدید تایپ
  • بهود رابط کاربری بازی تایپ برای صفحه نمایش‌های کوچک
  • رفع ایرادات گزارش شده
عضویت در کانال تلگرام لینروید
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید