دانلود پویا کارت رمز یکبار مصرف بانک گردشگری Tourism Bank OTP 9.0.5 اندروید

رمز پویا بانک گردشگری

پویا کارت رمز پویا بانک گردشگری

تاریخ بروزرسانی: 11 می 2022
شماره نسخه: 9.0.5
اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
دسته بندی: همراه بانک
سازنده: بانک گردشگری
نیاز به دیتا: خیر
نیاز به اینترنت: بله
نیاز به روت: خیر
نسخه مود: خیر
رده سنی: تمام سنین

دانلود پویا کارت رمز یکبار مصرف بانک گردشگری Tourism Bank OTP 9.0.5 اندروید

دانلود پویا کارت رمز یکبار مصرف بانک گردشگری Tourism Bank OTP اندروید

رمز یکبار مصرف بانک گردشگردی در قالب یک نرم افزار موبایل به نام پویا کارت گردشگردی قابل استفاده شده است. بانک گردشگری در راستای ایجاد فضای امن برای پرداخت های آنلاین برنامه پویا کارت گردشگری را برای مشتریان خود راه اندازی کرد. با دانلود پویا کارت گردشگری یا همان موبایل بانک گردشگری به راحتی می توانید رمز یکبار مصرف برای خرید ها و پرداخت های آنلاین خود تهیه کنید.

رمزساز رمز پویا بانک گردشگری

فعال سازی رمز پویا کارت

مشتریان محترم می توانند از طریق اینترنت بانک و یا موبایل بانک خود رمز پویا کارت خود را فعال نمایند.

دریافت رمز پویا کارت

درحال حاضر امکان دریافت رمز پویا کارت فقط از طریق موبایل بانک گردشگری میسر می باشد، در غیر این صورت می بایست برای دریافت رمز پویا به شعب بانک جهت تایید صریح شماره همراه خود مراجعه فرمایید.یادآور می شود امکان دریافت رمز پویا کارت به وسیله پیامک نیز به زودی فراهم خواهد شد که به محض پیاده سازی نحوه دریافت از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی خواهد گردید.

تایید صریح شماره موبایل مشتریان

با توجه به الزام بانک مرکزی نسبت به تایید شماره موبایل مشتریان توسط آنها برای ارسال رمز پویا کارت از طریق پیامک به شماره موبایل معرفی شده توسط ایشان لازم است کلیه مشتریان گرامی تا پیش از اجباری شدن رمز پویا کارت به ۲ روش حضوری یا غیر حضوری نسبت به تایید شماره موبایل خودشان اقدام نمایند.متذکر می شود در صورت عدم تایید شماره موبایل مشتری نزد بانک توسط مشتری ، از دی ماه دریافت رمز پویا بر بستر پیامک برای مشتری غیرفعال شده و فقط پس از تایید صریح شماره موبایل توسط مشتری امکان دریافت رمز دوم از طریق پیامک وجود دارد.

روش حضوری: در این روش لازم است مشتریان محترم ضمن مراجعه به هریک از شعب بانک گردشگری اقدام به تکمیل فرم تایید صریح شماره تلفن همراه خود نمایند.

روش غیر حضوری: در این روش مشتریان از طریق اینترنت بانک گردشگری می توانند نسبت به تایید صریح شماره موبایل خود اقدام نمایند که به زودی روش انجام آن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

راهنمای کاربری فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک گردشگری

دانلود بروشور فعالسازی رمز پویا بانک گردشگری

لینک های دانلود اصلی
عضویت در کانال تلگرام لینروید
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید